Składanie wniosków on-line do programu „Mój Prąd” przez pełnomocnika

Z początkiem roku ruszył II nabór do udziału w programie „Mój Prąd”, dzięki któremu możemy otrzymać aż do 5 000 zł dofinansowania na przydomową instalację fotowoltaiczną. Więcej o programie „Mój Prąd” pisaliśmy tutaj:

Ruszył II nabór wniosków do programu „Mój prąd”

 

Jeżeli należysz do tej grupy osób, która jeszcze nie założyła profilu zaufanego lub nie ma e-dowodu, a chcesz złożyć wniosek on-line o udział w programie „Mój Prąd”, dzięki któremu możesz otrzymać dofinansowanie na fotowoltaikę, teraz masz taką możliwość!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wraz z Ministrem Cyfryzacji i Centralnym Ośrodkiem Informatyki zapewnił możliwość składania e-wniosków na platformie gov.pl przez pełnomocnika, który ma założony profil zaufany lub e-dowód.

 

Gdzie można pobrać wzór pełnomocnictwa do wniosku „Mój Prąd”?

Wzór pełnomocnictwa do złożenia wniosku u chęć udziału w programie „Mój Prąd” można pobrać z oficjalnej strony programu: https://www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-programu-moj-prad.

Po pobraniu i wydrukowaniu wniosku, należy go wypełnić, podpisać, a następnie zeskanować i wysłać do elektronicznego formularza na stronie gov.pl.

Jest to bardzo fajne rozwiązanie znacznie ułatwiające składanie wniosków. Serdecznie zachęcamy do udziału w programie, bo naprawdę warto!

Sprawdź też: Aktualne dofinansowania do fotowoltaiki w 2021 roku.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz